akce

 • Termokamera - termovize - termovizní měření - měření tepelných ztrát budov, termovizní měření elektrických rozvaděčů, instalací, měření solárních panelů atd... Lokalita Plzeň a okolí

  Nová služba pro naše klienty : termovizní měření elektrických rozvaděčů, instalací, solárních panelů, tepelných ztrát budov, zjišťování tepelných mostů apod... Zhotovení snímků certifikovanou termokamerou a jejich vyhodnocení. Započatá hodina měření 1 000,- Kč bez DPH ( měření tepelných ztrát budovy ve velikosti rodinný dům, chalupa apod. trvá v průměru 1 hodinu + vyhodnocení a export snímků), cestovné 8,- Kč bez DPH / 1 km, po Plzni zdarma. Volejte na 776 736 763.
 • Denní světla Lucas

  Vážení zákazníci,
  rozšiřujeme nabídku denních LED světel o výrobky Lucas, sledujte kategorii denních světel.
 • Změna v provedení automatických jednotek MyCarr

  Vážení zákazníci, v nově dodávaných sadách denního svícení MyCarr jsou ovládací jednotky nového provedení (ACC), jež vyžaduje připojení jednotek na spínané + (kontakt 15 spínací skříňky) nebo na jiný zdroj napětí po nastartování motoru. Změna je z důvodu problémů s elektroinstalacemi některých moderních vozů, kdy docházelo k pohasínaní světel v některých režimech jízdy.
 • Platby PayPal

  Nyní je možné pro placení použít službu PayPal. Poplatky za platbu PayPal jsou stanoveny podle ceníku služeb PayPal. Při úhradě pomocí PayPal budou údaje pro platbu poskytnuty po objednání zboží a úhrada musí být provedena předem.
 • Zasílání zboží na Slovensko

  Nyní je možné objednávat a zasílat zboží z naší nabídky prostřednictvím České pošty i na Slovensko. Cena poštovného odpovídá ceníkům České pošty včetně příplatku za dobírku. Poštovné za standardní balík do 10 kg je 349,- Kč, za větší váhu se navyšuje dle tarifů České pošty, např. do 20 kg 399,- Kč apod. Dále je možné pro klienty ze Slovenska - plátce DPH, nákup realizovat bez DPH, pokud dodají patřičné údaje své firmy, odpočet DPH na zboží a poštovném je potom 20%. V případě potřeby se informujte emailem na další podrobnosti.
 • Nové produkty v nabídce - filtry K&N - kompletní sortiment k objednání

  Na základě nárůstu poptávky našich zákazníků po produktech firmy K&N začínáme v lednu naskladňovat vzduchové filtry opět za nejlepší možné ceny. Naleznete je v oddílu Kategorie, Filtry K&N. Pokud máte zájem o produkty ještě neuvedené v našem katalogu, zašlete poptávku na info@dobrealevne.cz a do 24 hodin Vám zašleme zpět cenovou nabídku a dostupnost. V poptávce specifikujte buď číslo K&N filtru (zjistíte v katalogu K&N na http://www.knfilters.cz a nebo značku a typ Vašeho vozu, rok výroby a motor.
 • Denso Iridium Power - jedny z nejlepších zapalovacích svíček na světě v naší nabídce

  Denso Iridium Power patří mezi nejlepší svíčky pro sériové i upravované zážehové motory včetně motorů upravených tzv. chiptuningem. Poskytují maximální výkon i při velmi vysoké zátěži. Jsou vhodné pro téměř všechny značky a typy motorů, kde je požadován vysoký výkon a životnost všech komponent. Denso je dodavatelem zapalovacích systémů pro téměř všechny druhy motorsportu včetně Formule 1. Denso Iridium Power jsou prvním produktem s iridiovou elektrodou a zároveň i s jejím nejmenším průměrem 0,4 mm od roku 1996.

  Pokud hledáte svíčky pro Váš motor, zde najdete konkrétní typ podle Vašeho vozu Denso aplikační katalog. Cenu svíček, které nemáme v katalogu, Vám na požádání rádi zašleme..

  V našem obchodě Denso Iridium Power koupíte jako všechno ostatní Dobře a Levně !
 • Máte rádi dobré víno ? I v Plzni jsou nyní dostupná vynikající jihoafrická vína Robertson Winery v libovolném množství.


  Máte-li rádi kvalitní a přitom cenově dostupná vína, můžete si nyní dopřát jihoafrická vína Robertson Winery i v Plzni, stačí zavolat produktspecialistu Přemka Koleňáka na 774 832 823 nebo napsat na 1premek@seznam.cz a objednat. Odběr je možný osobně v Plzni - Lobzích, Rohová 22, nebo rozvozem při objednání většího množství.
 • Pro dobrou orientaci veškeré ceny včetně DPH...

  Vážení zákazníci, pro Vaši dobrou a rychlou orientaci v cenách jednotlivých výrobků, jsou veškeré ceny zboží v e-shopu uvedeny vč. DPH, pokud výslovně není uvedeno jinak...